Вітамін В3 — (нікотинамід, ніацин) потужний водорозчинний вітамін, що протистоїть багатьом інфекціям. Надає позитивно вплив на організм при прийомі всередину, і прекрасно доглядає за шкірою, якщо входи до складу засобів по догляду.

Наш організм сам виробляє вітамін В3, а щоб отримати його штучним шляхом, його синтезують в лабораторіях.

У продуктах В3 є в м'ясі, яйцях, молоці, зелених овочах, томатах, моркві, зернових і в дріжджах. В3 не викликає алергічних реакцій, винятком є ​​лише індивідуальна непереносимість вітаміну.

У косметиці вітамін В3 значно покращує стан шкіри, має антивікову дію: розгладжує дрібні зморшки, освітлює пігментні плями, стимулює синтез колагену, відновлює бар'єр шкіри.

Вітамін навіть сприяє виробленню власного імунітету шкіри, захищаючи від негативного впливу зовнішнього середовища. Зберігає шкіру м'якою, гладенькою і зволоженою.

В3 сприяє усуненню почервоніння шкіри, підходить для догляду за проблемною шкірою.

А як на рахунок засобів з вітаміном В3 для догляду за ніжною шкірою губ? Запросто — з блиском Wunder2 Wunderkiss.

Wunderkiss — не простий блиск, це блиск-максимайзер, який візуально збільшує губи на кілька годин. Він містить запатентований комплекс з колагеном, гіалуроновою кислотою і вітаміном В3. Губи «повніють» завдяки складній технології нагріву / охолодження шкіри за допомогою якої молекули колагену заповнюють поверхню губ.

Wunderkiss — не тільки декоративний ефект, блиск зволожує губи, приховує мікротріщенки, зберігає баланс вологи. При частому використанні загальний стан губи може покращитися.

wunder2 wuderkiss блеск с витамином в3

wunder2 wuderkiss блеск с витамином в3