Офіційний інтернет магазин американської косметики Wunder2 в Україні
0
Мій кошик

Косметика по догляду за шкірою обличчя

Догляд за шкірою обличчя - інноваційні технології Wunder2

Наукові розробки досягли такого рівня, що на них тепер потрібно орієнтуватися не тільки при виборі телефону або комп'ютера, але і під час покупки косметики для обличчя. Лінійка косметики для догляду за шкірою обличчя американського бренду Wunder2 лаконічна, в ній представлені тільки універсальні засоби, що дозволяють зробити догляд простим і дієвим.

У каталозі інтернет-магазину всього три засоби: очищаюча маска для обличчя, засіб для корекції зморшок і засіб для зняття макіяжу. Дивно, але цих косметичних засобів досить, щоб забезпечити професійний догляд за шкірою. Косметика спрямована на:

  • очищення і зволоження шкіри
  • насичення корисними мікроелементами
  • приховування вікових зморшок
  • приховування набряклості під очима
  • забезпечення постійного захисту

У кожного косметичного засобу - унікальна технологія виготовлення. Перед тим, як косметика потрапить в продаж, вона тестується жінками від 18 до 65 років. Результати досліджень показують не тільки видимий, але і швидкий ефект після застосування продуктів. Тому ви цілком зможете обмежитися мінімальним набором для догляду за обличчям.

Корекція зморшок - секрети швидкого ліфтингу

Засіб для корекції зморшок Wunderlift призначений для швидкого ліфтингу шкіри навколо очей. В основі антивікова технологія Flex-Tensor. Вона за хвилину підтягує і вирівнює шкіру, а ефект не зникає протягом 8 годин. Разом зі зморшками зникають набряки і мішки під очима.

Крім того, в Wunderlift запатентований комплекс мікронаповнювачів. Вони насичують клітини поживними речовинами, запобігаючи появі нових зморшок. Шкіра стає пружною і еластичною на дотик.

Маска для обличчя - очищення за 2 хвилини

Інноваційні рішення застосовані і в масці для обличчя Wundertox. Wundertox - маска подвійної дії. Вона виготовлена ​​з використанням технології Gel2Foam: при нанесенні маска виглядає як легкий гель, але через хвилину перетворюється в густу піну.

Вона дбайливо очищає шкіру, виконуючи детоксикацію. З маскою в клітини потрапляють молекули кисню, які ніжно наповнюють її корисними речовинами.

Потужні антиоксиданти захищають шкіру від пошкоджень, вона набуває рівний тон. Косметика по догляду за обличчям отримала визнання далеко за межами Америки, що підтверджують, в тому числі, вдячні відгуки наших клієнтів.

Ніжний засіб для зняття косметики

Доповнює колекцію рідина для зняття макіяжу WunderCleanse. Декоративна косметика Wunder2 має чудову стійкістю, продукти залишаються на обличчі від 24 до 72 годин. З цієї причини було розроблено спеціальний засіб для сніятія макіяжу - швидко, ніжно і просто.

WunderCleanse - засіб для демакіяжу на масляній основі. Видаляє косметику відразу, паралельно живлячи шкіру корисними компонентами.

Купити косметику для догляду за шкірою обличчя Wunder2

З моменту відкриття магазинів в Києві і запуску офіційного представництва Wunder2 в Україні, ви можете купити будь-яку косметику для догляду за шкірою обличчя з безкоштовною доставкою. Якщо вам необхідна допомога у виборі засобу або детальна консультація щодо характеристик товару, сміливо звертайтеся до наших професійних візажистів по телефону або через форму зворотного зв'язку.

Вгору