Сендбеггінг — це техніка макіяжу, яка використовується щоб продовжити його стійкість. Назва техніки походить від англійського слова «sandbags», що в перекладі означає «мішки з піском». Саме мішки з піском використовуються для захисту від протікань води під час повеней. Влітку під впливом високих температур відбувається майже те ж саме, тільки повінь насувається на наше обличчя, а замість бурхливих річок виступає сильне спітніння внаслідок спеки.

Що нам знадобиться для техніки сендбеггінг? Весь секрет у використанні прозорої фіксуючої пудри, часто її також називають фінішною пудрою. Пудра білого кольору не має кольорового пігменту, тому підійде практично будь-якому відтінку шкіри. Крім фіксації така пудра матує обличчя і запобігає появі відблисків під час зйомок (як додатковий бонус).

финишная пудра wunder2 perfect selfie

Отже, розберемося по порядку. Для початку робимо свій макіяж з використанням всієї необхідної косметики. Після того, як тональний крем «осяде» на шкірі приступаємо до закріплюючого штриху — наносимо фінішну пудру.

Наносимо пудру щільним шаром на Т-зону, під очі і навколо губ. Пудра повинна немов вбиватися в шкіру, щоб обличчя не блищало на протязі дня.

финишная пудра wunder2 perfect selfie

Потрібно почекати 5-10 хвилин і дати пудрі «осісти», після чого зняти надлишки пензлем. Для нанесення фінішної пудри прекрасно підходить пензлик кабукі. Кабукі — це маленька пухнаста кисть з м'яким ворсом, який туго стягнутий. Детальніше про те, що таке кисть кабукі ми писати в статті.

Ідеальна фінішна пудра для будь-якої пори року, і для літа особливо — Perfect Selfie Finishing Powder від Wunder2. Пудра випускається у двох відтінках: прозорий і бронзовий (Bronzing Veil).

Bronzing Veil підходить для засмаглої шкіри, а також використовується як бронзатор для світлій шкірі.

бронзирующая пудра perfect selfie bronzin veil wunder2

А у вас є секрети збереження макіяжу в спеку? Діліться в коментарях.

Будь завжди неревершена!

З любов'ю, Wunder2