Ретинол — потужний компоненти для боротьби з віковими змінами шкіри. По суті це форма вітаміну А, відкритого ще в 1913 році. Його дія на організм людини не можна применшувати, ретинол виконує більше 30 функцій в організмі! На клітини він впливає на кшталт гормонів: безпосередньо на рецепторний апарат.

Ретинол в косметиці здатний швидко проникнути в шкіру і впливати на неї на більш глибокому рівні, а не тільки на поверхні.

Корисні властивості ретинолу в косметиці:

  • Прискорює оновлення клітин
  • Стимулює утворення колагену і еластину
  • Зволожує і запобігає зневодненню
  • Вирівнює тон шкіри
  • Зменшує зморшки
  • Бореться з акне і постакне

Багато що залежить і від концентрації самого ретинолу. Засоби з високою концентрацією годі й шукати на полицях звичайних магазинів косметики, вони продаються в аптеках або призначаються лікарем / косметологом. В такому випадку концентрація активної речовини також регулюється фахівцем, так як шкіра може по різному реагувати на вітамін А.

Косметика Wunder2 з ретинолом

Тональний крем Last Foundation ідеально підлаштовується під шкіру і створює бездоганний фініш здорової сяючої шкіри! Особливість крему — він дуже стійкий і не залишає відбитків на одязі.

тональный крем с ретинолом wunder2 last foundation

Консилер від набряків і зморшок під очима Wunderlift — інноваційний продукт для боротьби з мішками під очима. Консилер коригує колір шкіри і в прямому сенсі «підтягує» шкіру, прибираючи набряклість і зменшуючи зморшки.

средство от отеков и морщин с ретинолом wunderlift wunder2

А ви користуєтеся косметикою з ретинолом? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2