Правила вікового макіяжу.

ТОП 7 продуктів Wunder2 для його виконання.

      На жаль, чудодійний еліксир вічної молодості ще ніхто не придумав і вікові зміни шкіри, такі як: мішки під очима, зморшки навколо очей, носогубні і міжбровні складки, тьмяний колір шкіри, застають жінок зненацька.

      АЛЕ! Якщо правильно підібрані бьюті- засоби поєднати з правильним макіяжем- можна з легкістю приховати всі недоліки і підкреслити переваги!

     Отже. Що потрібно враховувати при виборі косметики !?

  • Тональна основа. Радимо надати перевагу тональним більш теплих відтінків (це додасть шкірі обличчя здоровий колір). При покупці зверніть увагу на склад, переконайтеся, що крем на водній основі. Краще зупинити свій вибір на зволожуючому флюїді (легша текстура, не створює ефекту маски). Рекомендуємо використовувати тональну основу від Wunder2 - Last & Foundеation.

  • Повертаючись до головної проблеми (зморшки, мішки, набряклість) на допомогу нам прийдуть ліфт- консилери. Це засоби, які за лічені хвилини позбавлять вас від перерахованих вище недоліків шкіри. Використовувати локально (зона навколо очей, носогубні складки). З цим нелегким завданням впорається консилер WUNDERLIFT.

  • Рум'яна. Не варто забувати про них. Цей продукт відповідає за свіжий, відпочивший вигляд шкіри. Краще використовувати вологі текстури (щоб не створювати непотрібну сухість на обличчі) рожево-персикових відтінків. Ідеальний варіант-  кремовий хайлайтер Caviar Illuminator у відтінку корал.

  • Очі. Для макіяжу очей рекомендуємо використовувати матові текстури, так як, в іншому випадку, можна ще більше підкреслити «гусячі лапки». З віком, жінки стикаються з навислими повіками, тому, продукти повинні бути максимально стійкими, щоб макіяж очей не "поплив". Це завдання під силу суперстійким олівцям для очей SUPER-STAY LINERS.

  • Брови. Брови повинні бути максимально натуральними, без чітких ліній, мати природню форму і колір. Адже широкі, насичені кольором брови з легкістю можуть додоти декілька років. Щоб уникнути цього- ідеальний продукт для брів пудровий двосторонній олівець WUNDERBROW Dual Precision Brow Liner.

  • Вії. Хто як не вони здатні наділити очі глибиною і виразним поглядом !? Густі, довгі, підкручені вії без сумнівів створить туш "Об'єм і підкручування" WUNDEREXTENSIONS LASH EXTENSION & CURL MASCARA. ВАЖЛИВО! Не варто багато разів наносити туш, вони повинні мати максимально природній вигляд, «павукові лапки» - це зовсім інша історія.

 

  • Завершальний етап в нанесенні макіяжу-губи. Губи повинні бути зволоженими, соковитими і виразними. І якщо ви подумали, що під виразними мається на увазі насичений, яскравий колір, то це не зовсім так. У виборі продуктів для губ, слід звернути увагу на зволожуючі, соковиті текстури. Рекомендуємо відмовитися від матових і перламутрових текстур. Ідеальний варіант- зволожуючий олівець для губ Gloss Lip Liner.

     І не варто забувати, що підготовка шкіри до нанесення макіяжу дуже важлива. Приділяйте належну увагу догляду за своєю шкірою!

     Залишайтеся завжди красивими і молодими!