У Новий рік хочеться увійти красиво! Блищати, сяяти і підкорювати своєю красою і креативністю образу. У статті ми зібрали кілька ідей для вашого образу у святкову ніч, а також прості поради для створення макіяжу вдома. Отже, новорічний макіяж 2019, почнемо!

Починаємо ми як завжди із підготовчих процедур. Щоб тональна основа лягала рівним тонким шаром, пам'ятаємо про постійного догляду за шкірою: очищення і зволоження. Детальніше про щоденну рутину по догляду за обличчям читайте в статті «Прості поради по догляду за обличчям».

Тональный крем Last Foundation Wunder2 Украина

Ми починаємо із нанесення тонального крему і консилера. В ідеалі консилер наноситься після тонального крему, щоб приховати все, що не вдалося приховати тональному. Але якщо ви не використовуєте тональний на особливо ніжних ділянках шкіри під очима, просто відразу нанесіть туди консилер.
Детальніше про те, що варто знати про шкіру під очима у статті «Шкіра навколо очей - особливості будови і догляду».

Ми використовуємо неповторний дует супер стійких продуктів Wunder2 з серії Last Foundation - тональний крем і консилер. Чому вони чудово підійдуть як для повсякденного використання, так і для святкової ночі?

  • І тональний і консилер дуже стійкі, їм не страшний вплив вологи
  • Обидва продукти мають відмінну перекриваючу здатність, але не обтяжують шкіру
  • Вам не доведеться турбуватися про одяг, обидва засоби не залишають відбитків і не бруднять одяг
  • Покриття комфортне та практично невідчутне, а фініш максимально природний

Маленький лайфхак: щоб макіяж очей був максимально довговічним, тіні не скочувалися в складку повік, а відтінки косметики мали яскравий насичений колір, - використовуйте спеціальну базу під тіні. Детальніше про те, що це таке в статті. Ми наносимо праймер для кольорової косметики Prime & Behold.

База под тени Prime & behold Wunder2 Украина

Не забуваємо про брови! У Wunder2 кожен продукт для оформлення брів - справжній хіт! Просто, швидко і просто бездоганно підкреслюємо красу брів WunderBrow Dual Precision Liner - тонкий лайнер і скошений олівець для брів. Лайнер відмінно підходити для промальовування волосків брови із максимальною природністю, а скошений олівець зручний при контурі форми і заповненні тіла брови. У макіяжі використаний відтінок Brunette.

Двусторонний карандаш для бровей Wunderbrow dual precision liner wunder2 Украина

Тепер, коли наше личко готове, приступаємо до найцікавішого: виділяємо губи і очі.

Виділяємо очі стрілочками підводкою Super Stay Liquid Eyeliner у відтінку Синій електро. Додамо трохи гліттера і наш новоголній макіяж готовий! Безсумнівна перевага підводки - водостійкість. Рідкий лайнер Wunder2 не підведе до кінця вечірки.

Подводка для глаз Wunder2 Super Stay Liquid Eyeliner

Стрелки подводкой для глаз Wunder2 Super Stay Liquid Eyeliner

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина блог

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина стрелки

А в цьому макіяжі ми використовували підводку Super Stay Liquid Eyeliner в чорному відтінку, нижню повіку підвели олівцем для очей Super Stay Eye Pencil у відтінку Синій електро, а на верхній повіці розтушувати олівець у відтінку Гліттер баклажан.

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина

На губах блиск-плампер Wunderkiss в нюдовом відтінку, який не тільки додає губам об'єм, але і зберігає баланс вологи. Детальніше про те, як додати губам спокусливих форм прямо вдома читайте у статті «Як збільшити губи в домашніх умовах».

Наступний наш новорічний макіяж створений за допомогою Super Stay Liquid Eyeliner у відтінку Глазурований шоколад, світлих відтінків олівця Super Stay Eye Pencil, а також відтінку Гліттер баклажан на нижній повіці і блиску-плампера Wunderkiss в сливовому відтінку.

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина стрелки подводкой

Нижче ми зібрали ще більше ідей для зустрічі Нового року 2019!

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 1Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 2

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 3

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 4

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 5

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 6

Новгодний макияж 2019 Wunder2 Украина 7

Радуйте себе приємними подаруночки під ялинку, адже Дід Мороз не підбере косметику краще, ніж ми самі :) А який новорічний макіяж 2019 ви хочете зробити собі? Діліться в коментарях!

Новогодний макияж 2019 блог wunder2 украина

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2