Якщо ви теж втомилися від величезної кількості різноманітних кольорів і текстур, а хочете натуральний макіяж, що вигідно підкреслює вашу природну красу, тоді продовжуйте читати нашу просту інструкцію і поради по його створенню.

Натуральний макіяж також часто називають нюдовим макіяжем (або макіяжем нібито "без макіяжу").

Детальніше про те, що таке нюдовий макіяж ми писали в статті "Нюдовий макіяж - просто в 8 етапів!".

Якщо коротко, відзначимо, що натруальний або нюдовий макіяж — це не повна або майже повна відсутність косметики, нам знадобиться стільки ж засобів, як і для вечірнього макіяжу, але різниця полягає в текстурах. Для натурального макіяжу потрібні світлі тони і більш легкі текстури.

Крок 1. Наносимо тональний крем і консилер.

Вибирайте максимально відповідний відтінок тонального, який буде зливатися зі шкірою. Все ще сумніваєтеся при виборі тонального? Тоді читайте статтю "Тональний крем - навіщо він потрібен і як його правильно підібрати?".

Консилер ми використовуємо в зонах, де тонального покриття було мало, щоб приховати недосконалості шкіри. Найчастіше це зона під очима.

натуральный макияж шаг 1 наносим тон

У нашому макіяжі ми наносимо тональний крем і консилер з серії Last Foundation у відтінку 10 — це найсвітліший відтінок в палітрі. Особливість засобів Last Foundation — висока перекриває здатність, природний фініш і стійкість. Детальніше про консилер читайте в його огляді.

Крок 2. Фарбуємо природні брови

Природні брови не перевантажені кольором і косметикою, легкі і лише підкреслюють красу моделі. Ми використовуємо наш бестселер гель для брів WunderBrow у відтінку блонд.

Детальніше про те, як фарбувати брови читайте в статті "Брови наше все!".

натуральный макияж шаг 12 красим брови

Крок 3. Фарбуємо очі: стримано і непомітно

У натуральному макіяжі зовсім не обов'язково повністю відмовлятися від тіней або олівців, але важливо вибрати нейтральний відтінок. Ми використовуємо відтінок Moonstone кремовий тіней Super Stay Stick Eyeshadows. Тіні — це новинка Wunder2 2019 року, тіні стійкі до скочування і вологи, відмінно зберігають макіяж до кінця дня свіжим, немов ми тільки що їх нанесли.

Особливу увагу туші — в натуральному макіяжі немає місця густо профарбованих «драматичним» віям, але і забувати про них не варто. Ми використовуємо туш об'єм + підкручування Wunderextensions. Особливість туші — оливкова олія в складі.

натуральный макияж шаг 3 красим глаза

Крок 4. Фарбуємо природні губи

У нюдовом макіяжі — нюдові губи, і для цього якнайкраще підійде Wunderkiss у знову ж таки нюдовому відтінку. Ми можемо нанести олівець Wunderkiss і заповнити їм повністю губи, адже наш олівець використовується і як помада. Або можемо додати ще й блиск максимайзер Wunderkiss, щоб додати губам візуальний об'єм і спокусливу пухкість.

натуральный макияж шаг 4 красим губы

Наш макіяж готовий! А як ви робите натуральний макіяж? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2