Осінній тренд на брови 2019 року задасть погоду і моді початку нового модного сезону 2020. Що змінилося? На зміну важким, яскравим, виразним бровам прийшли м'які, натуральні, світлі брови. Як колись Кара Делевінь відкрила тренд на темні домінуючі брови, так зараз модель Белла Хадід повернула на вершину популярності м'які брови.

Bella Hadid естественные брови 2019

Bella Hadid

chanel брови 2019

Chanel

 

roberto cavali

Roberto Cavalli

lacoste

Lacoste

Як сьогодні не роблять? Шкіру під волосками не фарбують густим шаром тіней, не роблять чітку виразну форму, не фарбують брову в яскравий важкий колір.

Як сьогодні фарбують брови? Легенько фарбувати і укласти волоски в тон максимально природний вашому натуральному.

Чим фарбувати брови восени 2019?

Зручно і практично поєднувати відразу два продукти в одному. WunderBrow Dfine - олівець і відтіточний гель для брів. Олівець кутової форми м'яко наноситься і добре передає колір. Він підходить для м'якого промальовування волосків, що імітують природні. Відтіночний гель укладає волоски, фіксує і додає природний об'єм. Обидва засоби гармонюють по відтінку, ідеально доповнюючи один одного. Стійка текстура дозволяє не турбуватися про брови до вечора, хоча продукт і не водостійкий.

wunderbrow dfine чем красить брови осенью 2019

Красуня Anna Zak обожнює використовувати WunderBrow і її брови завжди чарівні і стильні!

anna zak wunderbrow

А як ви фарбуєте брови цієї осені? Все ще віддаєте перевагу яскравим виразним бровам або зовсім не стежите за модою, підтримуючи свій власний неповторний стиль? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2