Мішки під очима - більше не проблема!
Існує безліч причин чому з'являються мішки під очима. У будь-якому випадку, мішки - це рідина, яку слід вивести з організму. Найчастіше вони з'являються у жінок у віці 40 років, або ж причиною служить генетична схильність. Але зараз не про це!


Напевно, всі хто стикався з проблемою «мішечків» під очима перепробували безліч способів як позбавиться від них. Найпростіший і найпоширеніший - кубики льоду з відвару трав або ж чайні пакетики. Але не завжди ці процедури приносять бажаний результат, на жаль.

Саме тому ми вирішили написати статтю і поділитися дійсно ефективними способами боротьби з мішками. Продовжуйте читати►►►


Дуже простий, але при цьому ефективний спосіб - це маска з яєчного білка і кавової гущі.

Вона не тільки бореться з набряком, але і робить шкіру навколо очей підтягнутою і більш пружною.


Застосування:
Змішайте яєчний білок з ½ ложкою кавової гущі (можна мелену каву), нанесіть суміш на очищену зону під очима і залиште для впливу на 10 хв. Після процедури рекомендується нанести зволожуючий крем, щоб запобігти сухість. АЛЕ! У нас є ліпший варіант!
Якщо хочете отримати максимальний ефект після процедури, рекомендуємо замінити зволожуючий крем на консилер під очі від мішків і зморшок WUNDERLIFT.

Він:

  • моментально підтягує
  • Зменшує набряклість і темні кола під очима.
  • укрепляет
  • виравнівает поверхню шкіри
  • усуває поява нових зморшок.

От і все! Мішки під очима зникли!


Важливо!
Маску для підтяжки не рекомендуємо використовувати кожен день, можна неабияк пересушити ніжну шкіру. Збережіть її на особливий випадок, а ось консилер можна і потрібно, до того ж він має пігмент і перекриває синці.


Ми дуже сподіваємося, що ця стаття виявилася для вас корисною!

Будьте завжди гарними з Wunder2!