Гарячий тренд макіяжу 2019 року - техніка yoga skin. Що це за техніка? Yoga skin - це макіяж, коли ваша шкіра виглядає немов ви тільки що позаймались йогою або повернулися з легкої пробіжки. Це трохи волога, сяюча, але не жирна шкіра. Тренд став популярним завдяки британському візажисту Сарі Хілл (Sara Hill) і її публікацій фото макіяжу в Instagram.

Сама Sara Hill говорить про новомодну техніку так: "Я назвала цей макіяж" Yoga Skin ", тому що він імітує чудове сяйво, яке відчуває шкіра вашого обличчя, коли ви позаймались йогою: соковите, вологе і супер зволожене. Завдання цієї техніки полягає не в приховуванні недоліків шкіри, а в створенні її зволоженої "нової версії". "

Техніка додає тьмяній шкірі глянсовий блиск і натуральне світіння, здоровий блиск немов ви тільки що позаймались спортом. При цьому, колір обличчя не обов'язково бездоганний, як в техніці Glass Skin, коли бездоганний тон обличчя немов покритий блискучою плівкою.

Техніка yoga skin ідеально підходить для сухої і нормальної шкіри, так як на жирній шкірі можлива поява надмірного блиску. Важливо, якщо ви звикли до матовому фінішу і відчуваєте себе дискомфортно з натяком на блиск на шкірі, ця техніка вам скоріше за все не сподобається.

Як зробити макіяж в техніці yoga skin?

✓ Основний догляд - очистіть обличчя, протріть шкіру безспиртовій тоніком і нанесіть улюблений зволожуючий крем. Зачекайте близько 10 хвилин поки крем вбереться.

✓ Якщо ви використовуєте основу під макіяж - не використовуйте силіконову.

✓ Найцікавіший етап: створюємо свій власний yoga-мікс!

Змішуємо:

  • 60-70% тонального крему (не підійде занадто щільний тональний).
  • 15% масла для обличчя (або інший засіб догляду) і 10% рідкого хайлайтера - приблизно по крапельці.
  • 5% рідкого бронзера або хайлайтера з високою концентрацією сяючих частинок - не обов'язково.

✓ Наносимо отриманий yoga-мікс м'якими масажними рухами.

✓ Додайте консилер в місця, де потрібне додаткове перекриття: зона під очима, проблемні ділянки шкіри.

✓ При бажанні додайте трохи кремових рум'ян на скули, спинку носа, бічні поверхні чола, підборіддя.

✓ Щоб додати ефект легкої засмаги нанесіть трохи бронзера на випуклі ділянки обличчя.

✓ Пудра - з нею потрібно бути обережним, адже головна «фішка» макіяжу це сяйво, а не матовості. Злегка закріпіть пудрою Т-зону і консилер під очима.

Все, насолоджуйтеся своїм макіяжем в стилі yoga skin.

Будь завжди неперевершена,

З любов'ю, Wunder2