Макіяж нижньої повіки здатний як прикрасити, так і зіпсувати макіяж. Наприклад, сильна підводка слизової чорним кольором йде далеко не всім, і здатна візуально звузити очі. Як же тоді зробити гармонійний макіяж нижніх повік?

макияж нижнего века советы wunder2

  • Якщо ви хочете підвести слизову нижньої повіки, перед нанесенням косметики злегка пройдіться ватною паличкою, щоб трохи просушити область.
  • Слід підбирати м'які олівці, які не дряпають повіку. Часто це каяловие олівці, але підійдуть також звичайні, але м'які і жирні.
  • Обирайте водостійкі олівці, адже в цій зоні звичайний олівець зітреться в кращому випадку через кілька годин. Такий м'який і водостійкий лайнер — Super Stay Eye Pencil від Wunder2. Це інноваційні олівці-підводки, які м'яко наносяться, швидко фіксуються і зберігають стійкість до 24 годин.
  • Під рукою повинно бути кілька відтінків, для нижньої повіки краще вибирати відтінки на 1-2 тони світліше або інші, але більш світлі відтінки, наприклад, синій, зелений.
  • Якщо ви все ж підводите нижню повіку відтінком в тон до того, що на верхній повіці, нанесіть по контуру слизової білий олівець або відтінки по типу шампань, рожеве золото, біле золото. Такий трюк візуально розкриє очі.
  • Злегка розтушуйте олівець і нанесіть трохи тіней, якщо ваш олівець не стійкий. Тіні продовжать стійкість макіяжу.

wunder2 советы макияж нижнего века

wunder2 советы макияж нижнего века

wunder2 советы макияж нижнего века

wunder2 советы макияж нижнего века

А як ви робите макіяж нижньої повіки? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2