Якщо ви фарбуєте брови не олівцем, вам обов'язково потрібен пензлик для брів, за допомогою якого форма брів і розподіл косметики буде оптимальним. Для якої косметики обов'язково потрібен пензлик для брів? Якщо ми використовуємо гель, віск, помадку, пудру, тіні - нам просто не обійтися без пензлика!

Залишилося тільки розібрати яка форма пензлика якому продукту підійде.

Пензлик гребінець — часто двосторонній, з рідкими і щільними (можливо навіть пухнастими щітинками). Пензлик більше потрібен тим, у кого густі брови і кому просто не обійтися без їх укладання.

Кисть расческа

Щіточка — дуже схожа на щіточку від туші (і до речі, часто дівчата і використовують свою стару щіточку від туші). Щіточкою також можна укласти і розчесати волоски, зняти надлишки кремів з волосків. А ще щіточка просто незамінна, якщо ви хочете створити більш натуральний макіяж брів, коли фарбують в основному волоски, а не шкіра. Щіточка чудово наность туш для брів, рідкий гель для брів.

Кисть щеточка

Плоский пензлик з м'яким ворсом для тих, кому не потрібна серйозна корекція брів. Використовується коли потрібно лише злегка додати бровам кольору за допомогою тіней або пудри, наносити ним потрібно без сильного натиску.

Круглая кисть для бровей

Кутовий пензлик з більш щільним ворсом, це справжній маст хев при роботі з гелем, воском , помадкою. Його форма дозволяє графічно окреслити брови або зімітувати натуральні волоски. Така скошена форма найзручніша при роботі з більшістю засобів для брів.

Кисть скошенная для бровей wunder2 wunderbrow

Двосторонній пензлик — найчастіше поєднує щіточку і кутовий пензлик, і це дуже зручно! Дві універсальні форми під рукою.

Пензлик для брів WunderBrow Dual Precision Brush якраз те саме ідеальне поєднання скошеного пружного пензлика і м'якої щітки. Ідеально наносить продукт і довго служить своїй власниці.

Наостанок хотілося б нагадати, що всі пензлики (і спонж) потрібно обов'язково і регулярно мити, бо залишки косметики — сприятливе середовище для розмноження бактерій.

А яким пензлем для брів користуєтеся ви? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2