Зовсім нещодавно Wunder2 презентували новинку — туш для вій об'єм + підкручування! Приголомшливий ефект на віях і стійкість ... Але ж кожна туш Wunderextensions створює вау-ефект в макіяжі. Як же тоді обрати туш, яка підійде саме вашим віям? Порівняємо туші разом!

як обрати туш для вії wunder2 wunderextensions

Всього у бренду Wunder2 є три туші:

Wunderextensions Lash Extension and Volumizing Mascara — для тих, хто хоче все і відразу! Практично «драматичний» ефект: вії набагато довші і об'ємніші. За рахунок "синьої" формули в складі вії отримують додаткову турботу. "Синя" формула містить оливкову олію, яке живить вії. Детальніше про користь оливкової олії в косметиці читайте в статті "Корисні властивості оливкового масла в косметиці".

Wunderextensions Curl Mascara — туш спрямована на збільшення об'єму та підкручування вій. Туш візуально збільшує вії, створює досить сильний декоративний ефект. Трохи закручує, особливо якщо вії самі по собі прямі. Якщо вам мало дії тільки однієї туші для підкручування, є й інші більш дієві варіанти, наприклад керлер для вій.  Детальніше читайте в статті "7 Лайфхаків як зробити вії більш об'ємними".

Обидві туші водовідштовхуючі, це означає, що туш відмінно зберігає стійкість навіть при взаємодії з вологою (сльози, сальна шкіра, незначний дощ або сніг), вони не розтікаються, не залишають темних слідів під очима до кінця дня. Але вони не водостійкі, тобто з ними не можна піти купатися в басейн.

Туші ЛЕГКО змиваються при взаємодії із теплою водою та засобами для демакіяжу (пінки, гелі і т.д.), не залишають чорних слідів під очима.

Wunderextensions Lash Extension Stain Mascara — туш екстремальної стійкості! З нею можна і в басейн, і на пляж, і якщо на вулиці дощ стіною, з віями не трапиться НІ-ЧО-ГО! Змити туш можна тільки спеціальним засобом для зняття макіяжу на основі масел, зазвичай на упаковках таких засобів пишуть «для водостійкої косметики».

Візуально туш подовжує вії, створюючи більш натуральний ефект, ніж «драматичний».

Всі туші Wunder2 - 100% Cruelty Free, тобто не тестуються на тваринах. Детальніше про те, як розпізнати таку косметику і що таке Cruelty Free читайте в статті "Cruelty Free косметика — що це значить?".

Хочете більше дізнатися про історію створення незамінний туші? Читайте "Туш для вій: історія, склад і особливості у виборі".

А якою тушшю користуєтеся ви? Як обираєте туш? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2