Якщо ви ще не використовуєте кремові тіні - час це виправити! Саме м'яка кремова текстура робить кремові тіні зручними в застосуванні, такі тіні більш стійкі і легко наносяться, а ще, вони дуже красиво виглядають на повіках. Якщо з сухими розсипчастими тінями все ясно, то виникає питання - чи є принципові відмінність у нанесенні кремових тіней? Це техніка для «просунутих» або підійде для будь-якого рівня макіяж мистецтва?

Поспішаємо запевнити, використовувати кремові тіні дуже просто, часом навіть простіше, ніж сухі. До того ж, існує ряд переваг останніх:

Випускаються в красивих відтінках, які важко зустріти в сухому варіанті - шиммер, металевий або вологий фініш.

Не обсипаються - тому можна сміливо наносити тіні не на початку, а в кінці макіяжу.

Мають кращу стійкість - особливо, якщо це водостійкі тіні.

Не вимагають праймер - часто тіні добре тримаються і без бази, адже на відміну від сухих розсипчастих тіней, кремовим не потрібна база щоб «чіплятися».

Переконалися в практичності? Тоді розберемо 5 простих правил нанесення кремових тіней:

  • При проблемі жирного повіка краще наносити тіні на праймер - так можна уникнути скочування і забивання в складку повік.
  • Тіні з кремовою текстурою краще наносити пензлем з синтетичного ворсу плоскої форми або ж прямо пальцями. Від тепла тіла тіні трішки тануть і рівномірно наносяться.
  • Наносити краще легкими вбиваючими рухами, їх можна нашаровувати шар за шаром для більш яскравого макіяжу.
  • Не забудьте розтушувати тіні, особливо на кордонах. Вони повинні майже повністю зливатися зі шкірою на контурах. Використовуйте пензлик або подушечки пальців.
  • Можете закріпити тіні тонким шаром напівпрозорої пудри - так результат протримається довше.

Лайфхак: нанесіть кремові тіні як базу під сухі замість праймера - продовжите стійкість розсипчастих тіней.

А якщо ви хочете купити кремові тіні з відмінною стійкістю, в тому числі до води, і чарівним трохи шиммерним фінішем - заходите на сторінку Super Stay Stick Eyeshadows. Тіні легко наносяться і зберігають свіжий макіяж до кінця дня. Нанесення не вимагає бази! Цілий день без скочування і розтікання.

А у вас є свої секрети як наносити кремові тіні? Діліться в коментарях :)

Будь завжди неперевершена,

З любов'ю, Wunder2