Начебто купили хорошу туш, але бажаного об'єму вій все немає? У цій статті ми зібрали 7 лайфхаків для того, щоб без зусились нафарбувати вії так, щоб вони були ще об'ємнішими і ще довшими і ще гарнішими без нарощування! Поїхали!

Лайфхак №1

Використовуйте керлер - спеціальний прилад для завивки вій. Навіть візажисти впевнені, що немає абсолютно універсальної туші, яка на 100% задовольнить очікування. Але з керлером ми отримаємо більш закручені візуально більш довгі вії.

На що звернути увагу? Щоб не травмувати вії обирайте керлер з м'якими подушечками і рівною поверхнею. Не використовуйте керлер на нафарбованих віях, так ми ризикуємо їх зламати.

Після експериментів зі щипцями для завивки але перед тушшю, нанесіть спеціальний праймер або базу для вій. Вони стануть ще об'ємніший так як покриті додаткової базою, а також отримають додатковий догляд протягом дня.

Как накрасить ресницы, чтоб они были более объемные и длинные - 7 лайфхаков - блог Wunder2 Украина

Лайфхак №2

Починайте фарбувати з нижніх, щоб уникнути відбитків туші. Також для нижніх вій рекомендують використовувати водостійку туш, так як вони ближче контактують з шкірою і туш може розпливатися швидше.

Лайфхак №3

Стане в нагоді пудра. Нанесіть один шар туші і поки туш не висохла, припудріть вії пухнастим пензлем, а потім нанесіть ще шар туші. Трюк допоможе домогтися більшого об'єму, але підходить тим, у кого досить довгі вії.

Лайфхак №4

Профарбовуйте вії з двох сторін і зверху і знизу.

Лайфхак №5

Рухайте щіточку туші «зигзагами» коли фарбуєте вії.

Лайфхак №6

Змішайте два кольори туші: нанесіть чорну туш, потім кольорову і потім знову чорну. Тільки не переборщіть з нашаруванням, нехай шари будуть тонкими. Туш кольорового відтінку буде цікаво проглядатися в макіяжі, візуально роблячи вії густішими.

Лайфхак №7

Спробуйте заштрихувати коріння вій по слизовій по лінії зростання верхніх вій. Відразу звернемо увагу, що це не найприємніша процедура і краще використовувати водостійку косметику.

І найголовніше, в косметичному арсеналі повинна бути відповідна туш. Купити туш, яка не тече і не залишає відбитків - то вже запорука гарного макіяжу, особливо влітку!

Туш Wunderextensions Lash Extension Volumixing Mascara подвійної дії об'єм + подовження з кондиціонером для вій в складі не водостійка, але прекрасно носиться цілий день. Завдяки кондиціонеру, у віях зберігається баланс вологи, і багато хто навіть відзначають їх ущільнення після тривалого використання.

Туш Wunderextensions Lash Extension Stain Mascara - водостійка туш. Підходить тим, хто веде активний спосіб життя і не уявляє свій образ без акуратно профарбованих вій.

А у вас є власні секрети як фарбувати вії, щоб вони були ще об'ємнішими? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2