Пігменти в макіяжі — прекрасна альтернатива традиційним тіням. Вони виглядають як порошок або як розсипчасті тіні, але на повіках виглядають набагато яскравіше. По суті, пігмент — це та фарба, яка надає тіням їх відтінок, але концентрована в одному продукті.

Так як пігменти зовсім не схожі на пресовані тіні, є кілька особливостей їх нанесення. Отже, якщо ви хочете, щоб макіяж пігментами вас радував, слідуйте декільком правилам.

Як фарбувати очі пігментами?

✓ Обов'язково використовуйте базу для тіней. База зв'язує пігмент на повіках і не дозволяє йому обсипатися. Якщо під рукою немає спеціальної бази, використовуйте кремові тіні, підкладку з олівця або навіть консилер. Не потрібно наносити на «голу» шкіру, макіяж буде виглядати не акуратно, ми отримаємо бляклий колір, а через нетривалий час пігменти просто обсипляться.

✓ Використовуйте патчі під очі - пішменти мають дрібний помел і легко обсипаються. Щоб на обличчі не було непотрібного блиску краще попередньо прикріпити під очі патчі.

✓ Наносьте пігменти перед тональним кремом. Обсипана косметика виглядає брудно на вже нанесену тоні.

✓ Наберіть невелику кількість пігменту на пухнастий пензлик для нанесення тіней. Трохи обтрусіть пензлик , щоб пігменти не обсипалися.

✓ Наносьте пігменти похлопуючими рухами. Не розтягуйте шкіру і не намагайтеся їх розмазати.

✓ Для більш інтенсивного відтінку наносьте пігменти шар за шаром, поки не отримаєте потрібний колір.

 

Як можна ще використовувати пігменти? Ми можемо додати їх в інший прозорий б'юті-продукт і отримати абсолютної нові фарби! Наприклад, змішати трохи пігменту і прозорого блиску - отримати новий цікавий відтінок блиску для губ. Також можливі комбінації: пігменти і прозорий гель для брів і вій (новий відтінок туші або креативний макіяж брів), прозора гелева основа (нова підводка).

Фарбувати очі пігментами - зовсім не складно. Діліться своїми порадами в коментарях.

Будь завжди неперевершена,

З любов'ю, Wunder2