Для того, щоб зіпсувати б'юті-образ іноді не потрібно великих зусиль. Як зіпсувати макіяж? Та дуже просто, дотримуючись рекомендацій нижче. Беремо на озброєння знання, щоб уникнути безглуздих помилок.

1. Тон. Про тональний крем можна говорити багато. Хтось не користується ним в принципі, а у когось щоранку «кардіотренування зі спонжем в руках». Про те, наскільки шкідливі і корисні сучасні тональні засоби ми зовсім недавно писали в статті. Отже, як зіпсувати макіяж, використовуючи тональний крем:

Підібрати неправильний відтінок. Для смаглявої шкіри обов'язково виберіть світлий, і, навпаки, для світлої темний. Звичайно, для гармонійного образу відтінок повинен бути максимально натуральним. Експериментуйте з текстурами продуктів, тональний повинен зливатися зі шкірою, в ідеалі - створювати ефект, немов на вас і зовсім немає косметики. Про те, як підібрати тональний ми писали в статті.

Тональный крем Last Foundation до и после блог  Wunder2 Украина

Не розтушовувати, залишимо нерівномірний шар і чіткі межі. Підберіть зручний для вас аксесуар - спонж або пензлик, а якщо ви все ж використовуєте свої пальчики, не забувайте гарненько вимити руки перед контактом зі шкірою.

Не наносити тональний на шию, зону декольте, лінію росту волосся. З метою уникнути дисгармонії образу, несіть невелику кількість тонального і на шию, зону декольте, лінію у волосся, і гарненько розтушуйте.

Тональный крем Last Foundation блог Wunder2 Украина

2. Брови. За останній час ажіотаж навколо оформлення брів величезний! Як оформити брови і безжально зіпсувати макіяж?

Повністю проігнорувати брови. Якщо ми виділяємо очі, то повністю відмовитися від макіяжу брів просто злочин :)

Занадто сильно промальовувати брови, особливо початок брови «під трафарет». Акцент в бровах ставиться на вигин, акуратний кінчик, а початок брови повинно виглядати максимально природно.

Підібрати відтінок брів, ігноруючи відтінок волосся і кольоротип зовнішності. Той час, коли брови ділилися на білі і чорні, а на прилавках магазинів найпопулярнішою була чорна фарба, давно минув. Зараз від асортименту засобів і відтінків розбігаються очі! Фарбувати брови чорним натуральної блондинці - під суворою забороною. Про те, як і чим оформлювати и брови ми писали тут. Не можете підібрати максимально природний відтінок? Перейдіть на сторінку WunderBrow, серед 5 максимально природних відтінків ви точно знайдете той самий.

Брови в макияже с и без геля для бровей Wunderbrow блог Wunder2 Украина

3. Очі. Потираємо ручки і приступаємо:

Повністю обвести очі чорним. Так, цим простим прийомом ми візуально звузимо очі і підкреслимо темні кола під очима, адже цього ми і хотіли. Краще вибирати інші відтінки, особливо для нижньої повіки: коричневі, темно сині, зелені.

Не розтушовувати. Залишимо як є чіткі лінії і кордони, нехай макіяж буде графічним. Але тільки в повсякденному житті такі чіткі лінії виглядають грубо і неприродно.

Не застосовувати базу під тіні, особливо якщо у вас жирне повіко. Тіні скочуються в складку повік вже до середини дня, їх колір меркне, а потім вони просто зникнуть, залишаючи про себе лише спогади колишньої насиченості. Про те, що таке база під тіні і навіщо вона потрібна ми писали тут.

А в двох словах, база під тіні не дає фарбуючому пігменту в косметиці забиватися в пори шкіри, робить макіяж стійким (іноді навіть водостійким), а ще до складу засобу часто додають компоненти догляду.

Занадто сильно фарбувати вії, створюючи ефект злиплих вій. Наносьте туш в 2-3 шари в перебігу хвилини, якщо нанести туш на вже повністю висохлий шар навряд чи вийде краса, скоріше за все вії злипнуться і з'являться грудки. До того ж, це травмує вії. Детальніше в статті «6 шкідливих звичок для вій».

Праймер для век (база под тени) Prime & Behold до и после блог Wunder2 Украина

4. Губи.

Різкий контраст між олівцем і помадою для губ, який повертає нас в 90ті. Сьогодні краще вибирати гармонійні відтінки. Навіть якщо контур темніший за помаду, як, наприклад, в техніці амбре, то відтінки все одно повинні гармоніювати.

Зовсім не промальовувати контур губ. Іноді це навіть дуже доречно, адже контур тримає помаду або блиск на «своєму місці», за допомогою контуру можна візуально збільшити / зменшити губи і взагалі, додати виразності і чуттєвості.

Виділяти губи яскравою помадою на «голому» обличчі. Якщо ми розставляємо акценти, то не на голій шкірі. Уявіть, як виглядає скрупульозно промальована брова і абсолютно голе повіко, на якому так і просвічуються судини. Те ж саме і з помадою, - червоні губи вамп і обличчя без тону із почервоніннями і темними колами під очима.

Блеск для губ и караандаш для губ Wunderkiss блог Wunder2 Украина

Детальніше про помилки і лайфхаки в макіяжі в матеріалах: «13 помилок в макіяжі від візажистів Wunder2 Україна» та «21 б'юті-лайфхаків для макіяжу від візажистів Wunder2 Україна».

Знаючи як зіпсувати макіяж, ми можемо легко уникнути безглуздих помилок. А які помилки допускали ви? Або, можливо, ви абсолютно не згодні з матеріалом? Діліться в коментарях :)

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2