Безумовний б'юті-тренд - акцент на бровах, ось тільки сучасні тенденції диктують свої правила. Графічні, чіткі, перевантажені кольором брови вже не в моді. В моді натуральність, легкість, невимушеність. Як оформити природні брови самостійно? Читайте 5 порад.

Не перевантажуйте брови кольором

Природні брови мають на увазі використання в макіяжі натуральних відтінків, що гармоніюють з відтінком волосся і кольоротипом зовнішності.

Блондинкам не варто обирати темні відтінки, а вже тим більше чорний колір. Оптимально - відтінок брів на 1-2 тони темніше відтінку волосся.

wunderbrow blond

Брюнеткам варто підбирати колір відповідно до кольору волосся, уникати бляклих тонів. Для жінок з білою шкірою - темно-сірі, темно-коричневі відтінки. Для смаглявих - більш яскрава палітра. Також краще не поєднувати холодні тони зі світлими.

wunderbrow black brown

Руденьким можна не дублювати колір волосся, а звернути увагу на мідний, світло-коричневий, золотисто-коричневий.

wunderbrow auburn

Заповнюйте брови акуратними штрихами

Щоб візуально надати густоти, але при цьому зберегти натуральний вигляд, заповніть брову штрихами. Для цього добре підійде тонкий лайнер, тому що чим тонше олівець, тим точніше він імітує натуральну брову.

browswunderbrow dual precision liner brunette

Що використовувати? WunderBrow Dual Precision Brow Liner від Wunder2 двосторонній засіб олівець + тонкий лайнер. Плавно наноситься, добре передає колір і зберігає відмінну стійкість.

Пухнасті натуральні брови

Щоб надати натуральний об'єм зачешіть їх гелем. Можна використовувати прозорий фіксуючий або відтіночний гель. Зачісувати зигзагоподібними рухами, а в завершенні підрівняйте верхній край.

brows

Що використовувати? WunderBrow Dfine від Wunder2 двосторонній засіб олівець + відтінкочний гель. Відтіночний гель наноситься маленьким зручним пензлем, візуально додаючи бровам густоти.

WunderBrow Brow Gel від Wunder2 - гель для брів рідкої консистенції, завдяки якій пластичний в застосуванні. Щоб добитися ефекту пухнастих брів з WunderBrow, використовуйте спеціальну щіточку для розчісування.

Інтенсивний колір тільки на кінчику

При виділенні початку брови інтенсивним кольором ми ризикуємо побачити в дзеркалі «важкий» погляд, який ніяк не асоціюється з натуральної легкістю. Додавайте більше кольору тільки ближче до хвостика.

Додайте відблиск під брову

Ні, не потрібно використовувати горошину хайлайтера, в природному макіяжі відблиск ледь помітний. Використовуйте натуральні відтінки і легкі текстури.

wunderbrow define and highlight

Що використовувати? WunderBrow Define & Highlight від Wunder2 двосторонній олівець для корекції брів, виглядає дуже природно. Додає макіяжу акуратності і завершеності, ідеальний для природного оформлення брів.

А як ви оформляєте природні брови? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена,

З любов'ю, Wunder2