На заміну декоративним свинцевим сумішам давно прийшли набагато більш нешкідливі компоненти. Навіть більше! Склад сучасної косметики надає на шкіру сприятливу дію. У цій статті ми розглянемо, які ефективні компоненти в косметиці варто шукати в складі продуктів.

Що сталося за останні 100 років у виробництві косметики? Величезний стрибок вперед! Сьогодні хімія і біотехнології творять чудеса: за допомогою інноваційних технологічних підходів з натуральної сировини витягується якомога більше користі, а ще синтезуються нові компоненти, що перевершують натуральні. Що це дає? Дія косметики стає передбачуваною і багатофункціональною. Наприклад, крем точково впливає на шкіру навколо очей одночасно усуваючи зморшки, зволожуючи, надаючи еластичність і навіть знімаючи набряклість.

Розглянемо кілька важливих компонентів, використання яких значно спрощує догляд за зовнішністю.

Антиоксиданти

Антиоксиданти - це речовини, які перешкоджають небезпечним для організму процесам, запущеним вільними радикалами.

Вільні радикали - це молекули, які мають непарний електрон. Електрон вони забирають у здорової клітини, тим самим завдаючи їй непоправної шкоди.

Результат для шкіри: зморшки, пігментація, дерматити і аж до раку шкіри.

Що роблять антиоксиданти? Антиоксиданти нейтралізують електричний заряд вільних радикалів, перешкоджаючи пошкодження здорових клітин. У нашому організмі присутні антиоксиданти, але через погану екологію, стреси, шкідливих звичок - їх мало. Тому антиоксиданти часто додають в декоративну косметику і косметику по догляду.

Популярні антиоксиданти: вітаміни А, С, Е, В3, альфа-ліпоєва кислота, бета-глюкан, фітоестрагени, таніни.

Що таке амінокислоти - блог Wunder2 Україна

Фруктові кислоти

Альфа-гідрокислоти (АНА) - фруктові кислоти діють на шкіру на клітинному рівні. Надають дуже сприятливий ефект: зволожують, підтягують, розгладжують рубці, стимулюють вироблення колагену і еластину, відлущують, стимулюючи оновлення шкіри на базальному рівні.

Популярні фруктові кислоти: гліколева, молочна, яблучна, винна, лимонна, саліцилова.

Гіалуронова кислота

Потужний зволожувач! Одна молекула гіалуронка здатна утримати 1000 молекул води - це приголомшливо. Детальніше про гіалуронову кислоту ми писали в статті.

Сьогодні гіалуронову кислоту не просто додають до складу косметики ... Вчені створили її таким чином, що вона проникає вглиб шкіри, запускаючи в організмі процеси власного виробітку гіалуронової кислоти.

Якщо в складі декоративної косметики є гіалуронова кислота, значить, продукт буде додатково зволожувати шкіру, перешкоджаючи зневоднення.

Гіалуронова кислота в косметиці WUNDER2 міститься в таких продуктах:

Блиск для збільшення губ WUNDERKISS - головна особливість блиску це подвійний ефект. Перший - WOW-ефект через 2 хвилини після нанесення. Губи стають більш пухкими і спокусливими. Другий - догляд, в складі крім гіалуронової кислоти є колаген і вітамін В3 (а ми вже знаємо, що це потужний антиоксидант). Блиск запобігає зневодненню шкіри губ, вирівнює рельєф, заповнює тріщини.

Гиалуроновая кислота в блеске для увеличения губ Wunderkiss блог Wunder2 Украина

Засіб проти набряків і зморшок WUNDERLIFT - ліфтинг за 60 секунд? Так, це не сон, це дія консілера. Потрібно нанести одну горошенку на проблемну ділянку і почекати хвилинку. Шкіра стане помітно підтягнутою. В основному WUNDERLIFT застосовується для шкіри навколо очей, рідше в області носогубних зморшок. Але ж ми знаємо, наскільки важливо перешкоджати втрати вологи навколо очей, тому гіалуронова кислота у складі доречна.

Wunderlift до и после блог Wunder2 Украина

Тональний крем LAST FOUNDATION має у складі гіалуронат натрію (Sodium Hyaluronate), - це похідна від молекули гіалуронової кислоти меншого розміру. Розмір дозволяє молекулі глибше проникати в шкіру не тільки зволожуючи шкіру, але і стимулюючи вироблення власної гіалуронової кислоти, колагену і еластину.

Гиалуронат натрия в тональном креме Last Foundation блог Wunder2 Украина

Пептиди

Пептиди - короткі ланцюжки молекул, з'єднані амінокислотами. Пептиди одночасно і активні речовини і засоби доставки корисних речовин.

Які бувають пептиди - блог Wunder2 Україна

А ви звертаєте увагу на ефективні компоненти в косметиці? Діліться в коментарях :) 

Будь завжди неперевершена,

З любов'ю, WUNDER2