Як робити гарний макіяж без хороший якісних аксесуарів? Ніяк! Без маленьких б'юті-помічників як без рук, навряд чи вийде рівномірно наносити тональний пальцями або розтушовувати тіні без пензлика.

У цій статті ми розберемо що таке б'юті-блендер і як ним користуватися.

Б'юті-блендер (beauty blender) - це спеціальний спонж овальної форми (форми нагадує яйце) для нанесення тонального крему (в тому числі і інших тонуючих продуктів). Б'юті-гаджет прийшов до нас з Америки, його розробила Ріа Енн Сілва. Сьогодні на косметичному ринку багато аналогів оригінального

Beauty Blender, які часто не поступаються якістю.

Навіщо і як використовувати б'юті-блендер?

Його використовують для нанесення тонального крему, перед використання його потрібно обов'язково змочити в холодній воді і віджати. Чим більше мокрий спонж, тим більше тонке покриття виходить. Крім того, вологий спож завдає тональні основи без розтікання і в цілому краще лягає.

Важливо: блендер зменшує витрати косметики тому, що вода заповнює його зсередини, внаслідок косметика просто не може глибоко вбиратися в блендер.

Поради по використанню б'юті-блендера

Використовуйте різні спонж для різних продуктів — якщо ми наносимо одним і тим же спонжем різні продукти вони можуть змішатися, в результаті ми ризикуємо отримати зовсім інше покриття.

Обов'язково мийте спонж після кожного використання — гігієна дуже важлива, адже спонж (тим більше вологий) збирає бактерії. Адже ми не хочемо роздоатувань і висипань на шкірі, правда?

Блендер використовується ТІЛЬКИ вологим, не використовуйте його сухим.

На фото наш спонж для нанесення тонального WunderBlend — у змочениму і сухому вигляді, мокрий спонж збільшується в об'ємі. 

губка для макияжа wunderblend wunder2

WunderBlend ідеально розтушовує тональні основи, зроблений без латексу. Продається за демократичною ціною і довго прослужить своїй власниці.

Чим ви наносите тональний крем? Діліться в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2