Блендер незамінний аксесуар для нанесення тональних основ — це найпоширеніший варіант його використання. І не дарма! Яйцеподібний спонж легко розподіляє косметику і створює легке покриття, а ще не вбирає багато продукту, адже ми купуємо тональний для обличчя, а не живити спонж. Детальніше про б'юті-блендері ми писали в статті тут.

А в цій статті ми поговоримо про 5 помилок при використанні овального спонжа.

Найголовніша помилка — використовувати блендер сухим. У цьому його фішка, він повинен бути вологим. Саме завдяки цьому все так люблять б'юті-блендера, так що уважно читайте інструкцію перед використанням.

Втирати тональний блендером в шкіру. Ні, наносите легкими рухами, все було задумано саме так.

Рідко мити спонж. Його потрібно акуратно мити після КОЖНОГО разу. Змочіть його водою, нанесіть очищуючий засіб і стискайте, вичавлюючи залишки косметики. Не чешіть його і не періть в пральній машині.

Наносити блендером тільки кремові текстури. А ви спробуйте нанести їм розсипчасті тіні або пігменти? Можливо ви здивуєтеся, адже покриття вийде тонким і рівним.

Використовувати тільки для косметики. Спробуйте нанести чистим білим спонжем крем по догляду, особливо це актуально для щільних поживних кремів.

Шукайте свій ідеальний спонж? Вам потрібен WunderBlend - маленький якісний спонж Latex Free. Найкраще співвідношення ціни та якості і радість використання!

А ви робите помилки при використанні спонжів для макіяжу? Зізнавайтеся в коментарях.

Будь завжди неперевершена!

З любов'ю, Wunder2